Logo Gmina Korytnica

Archiwum newsów, strona 71

Obrazek dla news_113

PROGRAM PRZESIEWOWYCH BADAŃ ZDROWOTNYCH DLA MIESZKAŃCÓW OBSZARÓW WIEJSKICH (OBJĘTYCH ROLNICZYM SYSTEMEM UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH)

30.11.2015

Program finansowany przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników, współorganizowany przez KRUS i realizowany przez Instytut Medycyny Wsi im. W. Chodźki w Lublinie.

Program skierowany jest do osób objętych rolniczym systemem ubezpieczeń społecznych rolników, ich domowników, którzy ukończyli 18 lat oraz osób pobierających emeryturę lub rentę rolniczą.

Badania przeprowadzone zostaną w Szpitalu Powiatowym w Węgrowie na ul. Kościuszki 201, który współpracuje w tym zakresie z Instytutem Medycyny Wsi w Lublinie.

więcej

Obrazek dla news_112

Dołącz online do Karty Dużej Rodziny!

30.11.2015

Dołącz online do Karty Dużej Rodziny!

Firmy i instytucje, które chcą dołączyć do programu Karta Dużej Rodziny mogą zrobić to szybciej. Wystarczy, że wypełnią i wyślą deklarację online.

 

Nowy Moduł Obsługi Partnera w ramach programu Karta Dużej Rodziny dostępny na stronach rodzina.gov.pl oraz empatia.mpips.gov.pl ułatwia przystąpienie do programu. Jak się zgłosić? To proste: wystarczy wypełnić e-deklarację, poprzez wskazanie m.in. jakie zniżki chce się zaoferować. Po uzgodnieniu warunków współpracy Minister Pracy i Polityki Społecznej lub Wojewoda (w przypadku podmiotów działających lokalnie) podpisze z firmą lub instytucją umowę.

 

więcej

Obrazek dla news_110

OGŁOSZENIE Prace projektowe związane z budową przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Korytnica. HARMONOGRAM część 2

26.11.2015

OGŁOSZENIE

     Rozpoczynają  się prace projektowe związane z budową przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Korytnica.

Projektanci  przyjadą do wszystkich, którzy zapisali się do programu budowy przydomowych oczyszczalni. Właściciel nieruchomości  powinien  posiadać mapę zasadniczą w skali 1:1000  działki, na której ma być zlokalizowana oczyszczalnia  oraz dysponować jednym z wymienionych  dokumentów potwierdzających tytuł prawny do zajmowanej nieruchomości (wypis z rejestru gruntów, akt notarialny, wypis z księgi wieczystej, postanowienie sądu) .

Harmonogram dla kolejnych miejscowości w rozwinięciu wiadomości.

więcej

Obrazek dla news_108

Ekoświadomi - Ziemię mamy tylko jedną

12.11.2015

Celem zadania jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania szeroko pojętą problematyką ochrony środowiska, uwrażliwienie na negatywne zmiany zachodzące w najbliższym otoczeniu, a także aktywizacja młodych ludzi do osobistego udziału na rzecz ochrony przyrody. Ponadto celem konkursu jest rozwijanie wśród młodzieży umiejętności obserwacji przyrody, jej dokumentowania, interpretacji oraz opisu, a także kształtowanie świadomości ekologicznej uczestników.
W ramach projektu będą przeprowadzone konkursy, skierowane do uczniów.

więcej

Obrazek dla news_96

Ekologicznie w gminie Korytnica- Ogłoszenie wyników

01.10.2015

Gmina Korytnica podpisała z WFOŚ i GW w Warszawie umowę na realizację zadania "Ekologicznie w gminie Korytnica" w ramach programu 2015-EE-14 „Organizacja konkursów i olimpiad w zakresie edukacji ekologicznej”. W ramach projektu będą przeprowadzone następujące konkursy:

1. Konkurs wiedzy ekologicznej, o charakterze rywalizacji indywidualnej, skierowany będzie do dorosłych mieszkańców gminy.

2. Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych oraz I klasy gimnazjum z terenu gminy Korytnica.

więcej

Obrazek dla news_107

Konkurs fotograficzny „Zabytek na pierwszym planie”

04.11.2015

Być może podczas wakacyjnych wędrówek natknąłeś się na zabytek architektury drewnianej, który kryje w sobie zaklętą historię. Zrobiłeś zdjęcie? Prześlij je do nas! Jeśli nie, weź aparat
i korzystając z uroków złotej polskiej jesieni, wybierz się na poszukiwania chat
i dworków, kapliczek przydrożnych, kościołów i cerkwi, karczm, leśniczówek i innych drewnianych budowli. Uwiecznij na fotografii to, co wraz z nieubłaganym upływem czasu znika z mazowieckiego krajobrazu. Odkryj historię w drewnie zaklętą!

Autorzy najlepszych zdjęć zostaną nagrodzeni.

więcej

Wójt gminy zaprasza

Urząd Gminy w Korytnicy

ul. Adama Małkowskiego 20
07-120 Korytnica
tel.: 25 661-22-84 
fax: 25 661-22-60
e-mail: ug@korytnica.pl
godziny pracy: pon. - pt. 7.30-15.30

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.