Logo Gmina Korytnica

Archiwum newsów, strona 5

Obrazek dla news_414

KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW GMINY KORYTNICA

13.03.2020

        W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz Waszych najbliższych bardzo proszę o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy oraz Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Korytnicy. Proszę o załatwianie tylko i wyłącznie pilnych spraw.


           Jeżeli zaistnieje, zdaniem Państwa, potrzeba bezpośredniego kontaktu z pracownikiem, bardzo proszę o wcześniejsze skonsultowanie wizyty telefonicznie.

Wszelkie sprawy, które nie wymagają Państwa osobistej wizyty w Urzędzie możecie zrealizować telefonicznie, drogą elektroniczną, za pomocą platformy ePUAP lub za pośrednictwem poczty.

 

Zwracam się z prośbą do rodziców, aby w czasie zawieszenia zajęć
w szkołach i przedszkolach dzieci pozostały w domach.

Ciąg dalszy w rozwinięciu.

więcej

Obrazek dla news_420

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej- Komunikat

18.03.2020

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z COVID-19

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

mieszczący się w Urzędzie Gminy w Korytnicy, od dnia 16 marca 2020 r.  będzie udzielał nieodpłatnej pomocy prawnej za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (np. telefon, e-mail).

Osoba chcąca skorzystać z porady musi wypełnić wniosek o udzielenie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość oraz oświadczenie, których wzory znajdują się na stronie www.powiatwegrowski.pl w zakładce Nieodpłatna Pomoc Prawna i Poradnictwo Obywatelskie.

Skan wypełnionego wniosku oraz oświadczenia należy wysłać na adres e-mail: npp@powiatwegrowski.pl

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 25 74 09 215

więcej

Obrazek dla news_418

UWAGA!!! Informacja dla rolników w związku z sytuacją spowodowaną koronawirusem

16.03.2020

Odwołanie badań

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, mając na uwadze dobro beneficjentów i pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, zostają odwołane  wszystkie badania przez lekarza rzeczoznawcę / Komisję Lekarską  Kasy wyznaczone w Placówkach Terenowych w:

  • Siedlcach, Łosicach, Garwolinie,  Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie.

Dotyczy osób wezwanych w terminie 16-27 marca 2020r.

więcej

Obrazek dla news_417

Komunikat KRUS

16.03.2020

Szanowni Państwo,
      z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, mając na uwadze dobro beneficjentów i pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, wprowadziliśmy następujące rozwiązania:

      Ograniczona zostaje całkowicie możliwość osobistego załatwiania spraw w Placówkach Terenowych oraz Oddziale Regionalnym - jednostki te pracują bez kontaktu z interesantami;

      Do Państwa dyspozycji pozostają wyłożone druki i formularze, które po wypełnieniu należy pozostawić w wyznaczonym miejscu. W przypadku pytań - kontakt z KRUS – wyłącznie telefoniczny lub pisemny (za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej).

Dane kontaktowe i szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

więcej

Obrazek dla news_416

E-usługa zamiast wizyty w urzędzie skarbowym

16.03.2020

      W związku z czasowym ograniczeniem dostępu do urzędów skarbowych w województwie mazowieckim, spowodowanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zachęcam do korzystania z elektronicznych form rozliczeń. Ograniczenie dostępu potrwa od 13 do 27 marca br.
      Usługi Twój e-PIT oraz e-Deklaracje dostępne na stronie podatki.gov.pl umożliwiają rozliczanie zeznań podatkowych w sposób szybki, bezpieczny i bez konieczności wizyty w urzędzie skarbowym.
        Ponadto, zachęcam klientów do kontaktu z urzędami poprzez platformę e-PUAP oraz korzystanie z infolinii i e-maili. Wszystko po to, by zwiększyć bezpieczeństwo i ochronę zdrowia w sytuacji zagrożenia koronawirusem.

Naczelnik Urzędu Skarbowego
w Węgrowie
Edyta Bardadyn

więcej

Obrazek dla news_415

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRACY ARiMR

13.03.2020

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów ARiMR i jej pracowników, prosimy o wyrozumiałość dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie.

Zmiany dotyczą przede wszystkim przyjęć interesantów w jednostkach organizacyjnych ARiMR tzn.:

- ograniczona zostaje możliwość osobistego załatwiania spraw w biurach powiatowych, oddziałach regionalnych oraz centrali ARiMR - jednostki te pracują bez kontaktu z interesantami;

Dalsza część w rozwinięciu wiadomości.

więcej

Obrazek dla news_413

Wójt gminy zaprasza

Urząd Gminy w Korytnicy

ul. Adama Małkowskiego 20
07-120 Korytnica
tel.: 25 661-22-84 
fax: 25 661-22-60
e-mail: ug@korytnica.pl
godziny pracy: pon. - pt. 7.30-15.30

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.